Open klimdag 2026

OPEN KLIMDAG – ZONDAG 4 OKTOBER – DURNAL
Op zondag 4 oktober 2026 organiseert onze club vanaf 10 u haar traditionele jaarlijkse OPEN KLIMDAG waarop in de eerste plaats niet-leden kennis kunnen maken met rots klimmen op een Belgisch klimgebied. Deze keer opnieuw op het massief van DURNAL.
Leden van BVLB die kennis wensen te maken met rotsklimmen zijn zeker ook welkom.
Leden kunnen gratis deelnemen.
Belangrijk! De parking van het klimmassief in de bocht is door werkzaamheden beperkt.
Is de parking in de bocht aan de weg volzet? Rij dan maar met de wagen voorbij de toegang tot Durnal 1 naar het massief van Durnal 2 (aan de hangar) over de grintweg langs de rivier. We hebben toelating bekomen om ook daar wagens te parkeren.
Durnal 2 en de reserve-parking ligt op 850 meter voorbij de toegang van Durnal 2: volg de grintweg en je kan het massief en parking niet missen. Vandaar kan je te voet naar Durnal 1 terug wandelen (10 minuutjes).
Parkeer in géén geval langs de grintweg aan de rivier! Het is niet toegestaan.
Mogelijks zullen aan het massief van DUNAL 2 ook activiteiten doorgaan (Bijvoorbeeld een Via Ferrata, een Deadride …).
Deelnameprijs voor niet-leden?
Jonger dan 18 jaar: 10 Euro
Vanaf 18 jaar en ouder: 15 Euro
(ter plaatse te betalen, cash of via bank-app)
Inbegrepen: dagverzekering, huur materiaal
Inschrijven kan ter plaatse aan het massief tussen 10u en 12u.
Je kan ter plaatse ook aan democratische prijzen dranken en pannenkoeken aankopen.
De netto-opbrengst gaat naar het jeugdfonds van onze club !
Groepen van méér dan 8 personen: op voorhand een mail toezenden aan : secretariaat@bvlb.be
